3. 12. Svatoslav

Zítra: Barbora
Drobečková navigace

Úvodní stránka > Zajímavosti > Spolky a kluby

Spolky a kluby

Obec Teplička provozovala  širokoúhlé letní kino  s kapacitou cca 150 diváků, které bylo jediné v širokém okolí (ikdyž letní kino v K.Varech opět v provozu) . zastupitelstvo obce rozhodlo na VZ dne 2.2.2012 o pozastavení provozu letního kina - důvody si můžete přečíst přímo v usnesení č. 1/2012.

Dále se snažíme udržovat tradice jako jsou stavění májky, pálení čarodejníc, dětské dny, letní slavnosti,  mikuláše, půlnoční,  vítání nového roku  a pod.  Nedávno jsme přidali  oslavy  sv. Valentýna a  oslavíme  MDŽ. Pro velký úspěch oslav MDŽ v loňském roce se snad tato akce také stane tradicí a věřím, že se bude líbit i letošní - budeme dozajista tento hezký svátek žen slavit i v roce 2013 a 2014 a 2015 a .......

Maminky v obci si pořádají pro své ratolesti další akce - např. vítání jara (kolem velikonoc), malování křídou, dráčkyády, bobříka odvahy, karnevaly aj.

Sportovní klub, který zde působí od roku 1970, vybudoval víceúčelový areál - sportovní kabiny se šatnami, tenisový kurt a hřiště na minifotbal. Vše by mělo sloužit široké veřejnosti k aktivnímu odpočinku. Vzhledem ke špatnému technickému stavu, však členové sportovního klubu plánují rekonstrukci celého areálu.  Předsedou sportovního klubu je pan Radek Pustina.  - DRŽME NÁM PALCE - NECHŤ SE AKCE PODAŘÍ   :)   :) Snad i finanční podpora od obce (dotace ve výši 50.000,-Kč) přispěje k tomu, aby sportovní areál  dostal novou tvář k radosti všech našich sportovců.

Ve vesničce je vzhledem k tomu, že se zde nachází obecní rybník, i mnoho rybářů. Ti se o vodní plochu a okolí pod vedení pana Vasila Kundráta ml - "vrchního rybáře" velice dobře starají a odměnou jim je klidné a hlavně ÚSPĚŠNÉ  rybaření.